LETNÉ SHAKESPEAROVSKÉ SLÁVNOSTI 2024
LETNÉ SHAKESPEAROVSKÉ
SLÁVNOSTI 2024
INFORMÁCIE

Presnosť je výsada kráľov, dochvíľnosť dobrá vlastnosť našich divákov! Prídťe na predstavenie s predstihom, myslite na obmedzené parkovacie možnosti a voľný čas využite radšej na prehliadku barokovej záhrady alebo drink v Shakespeare bufete.

NA PREDSTAVENIA PRÍĎTE VČAS, nádvorie sa otvára o 20,00 a pripomíname, že po začiatku predstavenia presne o 20.30 hodine vstup do nádvoria MOŽNÝ NIE JE ! Do Nádvoria je opätovný vstup možný až počas prestávky. Nevpustenie na predstavenie z dôvodu meškania neoprávňuje diváka vstupné vrátiť alebo reklamovať !

V PRIESTOROCH NÁDVORIA JE FAJČENIE PRÍSNE ZAKÁZANÉ! VSTUP NA PREDSTAVENIE SO PSOM, BICYKLOM, KOLOBEŽKOU NIE JE POVOLENÝ !

VSTUPENKY nie je nutné mať vytlačené, môžete sa s nimi preukázať aj v mobile. Držitelia vstupeniek s POHÁROM SEKTU V CENE, si spolu so vstupenkami prinesú aj darčekové poukážky a v Shakespeare stánku si ich vymenia za žetón do bufetu.

VSTUP NA PREDSTAVENIE doporučujeme cez Viedenskú bránu (oproti parlamentu), v prípade parkovania v garáži HRAD, priamo z garáže popri hrade k hlavnej bráne do nádvoria za Sochou Svätopluka. Po predstavní je odchod možný len cez Viedenskú bránu alebo cez garáž v prípade parkovania

Upozorňujeme, že predstavenia sú výhradne pre dospelých divákov. Nie je možné a ani vhodné brať na predstavenia deti do 10 rokov a vstup im nebude umožnený z dôvodu bezpečnosti, zvukových a svetelných efektov a obtiažnosti inscenácií a prípadných nevhodných výrazov. Deti srdečne pozývame na projekt SHAKESPEARE S DEŤMI.

Náš festival okrem umeleckého zážitku chce myslieť aj na prírodu. Nápoje v našom bufete sú podávané len do zálohovaných tématických pohárov. Platba v bufete aj v Shakespeare stánku je možná len v hotovosti.

Doporučujeme teplé oblečenie, vetrovky a zavreté topánky, deky a prišiplášte :)
Používanie dáždnikov počas predstavenia nie je povolené !
V prípade chladného počasia deky na zapožičanie sú len k vstupenkám zakupénym do PREMIUM a VIP kategórie.
Pokiaľ nie sú vypredané, je možné deky zakúpiť v bufete.


Parkovanie
Klamár Jago PARKOVANIE pre divákov je možné, nie však ZARUČENÉ v garáži HRAD (po ľavej strane cestou po Palisádach k hradu, je priamo pripojená k hradnému múru – nie v garáži IPP) , pokiaľ to umožní kapacita parkovacieho domu a prídete s dostatočným predstihom.
Parkovanie do 4 hodín je pre divákov LSS 1,50 Euro za hodinu. Po prekročení tohto časového limitu platí už štandardný cenník garáže ! Postup - po predstavení pri odchode z garáže pred platením je nutné požiadať obsluhu pri rampe o divácku zľavu po preukázaní sa vstupenkami z LSS. Následne najprv svoje parkovné zaplaťte v parkovacích automatoch, ktoré sú v garáži a potom sa presuňte s autom k rampe, aby ste a neblokovali odchod divákom, ktorý už parkovné majú uhradené.
Pravidlá usporiadateľa v prípade nepriaznivého počasia
  • predstavenie sa neruší vopred
  • o zrušení predstavenia sa rozhoduje až v čase plánovaného začiatku predstavenia o 20:30
  • v prípade, že v čase začiatku predstavenia prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok predstavenia posunúť
  • predstavenie môže začať a aj prebiehať za nepriaznivého počasia (napr. v daždi)
  • predstavenie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať
  • usporiadateľ si vyhradzuje právo v prípade dažďa nevydávať sedáky na stoličky a deky aj v kategórii PRÉMIUM a VIP
Zrušenie predstavenia
  • ak je predstavenie zrušené do 60 minút po jeho začiatku, vzniká nárok na vrátenie vstupného
  • vrátenie vstupného je možné najskôr druhý pracovný deň po dni, kedy bolo predstavenie zrušené a to výhradne v mieste, kde bola vstupenka zakúpená
  • ak je predstavenie zrušené po viac ako 60 odohraných minútach nárok na vrátenie peňazí nevzniká
Letné
Shakespearovské
Slávnosti 2024
Agentúra JAY production s.r.o.
Odeská 8, 821 06 Bratislava
www.wshakespeare.sk
shakespeare@wshakespeare.sk
Copyright © Agentúra JAY production s.r.o. | webdesign Graphic Solutions s.r.o.
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok